Клінінгова компанія Уборкін - Відгуки клієнтів

Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо бути кращими для вас. Розкажіть як ви оцінюєте наш сервіс.

клінінгова компанія відгуки
5.0
Оксана
Прибирання Київ

Вперше замовили професійне прибириння квартири. Дякую вам за наведену чистоту в нашій квартирі. Спасибі хлопцям, які вміло працюють з хімією (а у них її ціла валіза) і технікою, краще, ніж прості домогосподарки. Гарне співвідношення ціни і якості. Тепер тільки з вами.

5.0
Ірина
Прибирання квартир

Дякую за генеральне прибирання квартири. Приїхала бригада з 4 осіб у зручний для мене час. Дуже акуратні, уважні. Спасибі бригадиру за те, що все нам розповів, як все буде проходити. Зробили роботу на 100%. Немає ніяких додаткових платежів. Все тільки те, що спочатку обумовлювали. РЕКОМЕНДУЮ!

4.8
Варя
Чистка дивана Київ

Обіцяли бути вчасно, але запізнилися на 40 хвилин. Можливо, закінчували якусь роботу, але мене це засмутило. Меблі почистили нормально. Плями з дивана прибрали. Рекомендую керівництву звернути увагу на оперативність приїзду команди.

5.0
Максим
Послуга прибирання квартири

Сподіваюся, мій відгук допоможе вам зважитися замовити послуги клінерів. Я сам не наважувався, але мене вмовила дружина. Поки люди прибирали нашу квартиру, ми спокійно займалися своїми справами. Нам не довелося витрачати день на прибирання і це дуже круто. Прибирання проведене дуже якісно, до блиску. Вимиті всі зони і кімнати. Усунений бардак в речах дітей. Рекомендую всім не витрачати життя на прибирання!

5.0
Вероніка
Мийка після будівельників

Будівельники дуже заляпали вікна штукатуркою. Приїхала бригада з купою пристосувань. Все акуратно відчистили. Без пошкоджень і розводів. Вже ввечері повісила штори. Рекомендую.

5.0
Віктор
Чистка дитячих меблів

Я директор стоматології, де є дитяча кімната. Там розташовані диванчики, маленькі пуфи і крісла. За рік роботи кімнати діти розмалювали меблі до невпізнання. Хтось навіть примудрився наклеїти жуйки. Довго шукав клінінгову компанію. Зупинив свій вибір на вашій компанії, оскільки ви використовуєте засоби, які не шкідливі дітям. Я залишився дуже задоволений хімчисткою. Всі сліди фломастерів усунуті, меблі знову стали яскравими. Прибрали й жуйки. Рекомендую хімчистку "Уборкін".

4.8
Олег
Хімчистка офісного ковроліну

Ковролін сох майже добу, що не співпадає із заявленим на сайті часом, а в іншому все супер, приїхали вчасно, плями всі прибрали. Під час чищення працівники перебували в офісі, кажуть запаху хімії не було зовсім.

4.9
Дмитро
Миття вітрин кафе

Я власник кафе, яке стоїть на розі вулиці. Вітрини часто забризкуються від авто, що поспішають проїхати перехрестя. Викликаю клінерів. Приїжджають з усім своїм інвентарем і працюють дуже швидко – це тішить. Хоча востаннє виявив декілька розводів. Попросив бути більш уважним і вони все дотерли.

5.0
Вікторія
Чищення ковроліну в магазині

Дякуємо за те, що врятували ковролін у нашому торговому залі. Хотіли щоб клієнтам було затишно, але не знали, що потрібно якось особливо доглядати покриття. Пилососили пару разів на тиждень і все. З'явилися плями, запах. Потрібно було або закриватися та міняти покриття. Або покликати на допомогу професіоналів. Ми вибрали друге і не пошкодували.

5.0
Олена
Прибирання з миттям вікон

Дуже дякую за ретельне прибирання будинку! Особливо за кристально чисті вікна.

4.9
Карина
Мийка вікон

Все супер! Я залишилася задоволена результатом мийки вікон, хоч на це і пішло півдня. Думала командна робота - це швидше. Але я тішуся з того, що клінери привели в порядок всі вікна і рами, на балконі, в тому числі. Рекомендую!

5.0
Ольга
Чистка килимового покриття

Чистила килимове покриття в будинку після оренди, думала доведеться міняти але вирішила спробувати почистити, а раптом, все-таки дешевше. Я була дуже приємно здивована результатом, відмили навіть плями від вина якимось чудодійним засобом, прямо видно було як пляма зникає, загалом чудеса))

4.8
Карина
Генеральне прибирання

Дуже люблю чистоту, але сама не встигаю. Звернулася в компанію "Уборкін". Хлопці працюють оперативно і якісно: складають речі, миють санвузол, ванну і кухню, прибирають пил, бруд, відбитки. Але дещо мене засмутило, чому ви не можете помити холодильник всередині? Введіть цю послугу, а то зовні помили, а всередині ні. Сподіваюся, ви переглянете свої правила.

5.0
Юлія
Прибирання квартири

Нещодавно переїхали в нову квартиру на Оболоні. Квартира «від бабусі». Було дуже багато брудних ділянок. Особливо у ванній і кухні, на лоджії. Все відчистили. Тепер приємно перебувати в квартирі, навіть не дивлячись на поки старенький ремонт. Обов'язково звернемося ще. Дякую!

5.0
Оксана
Миття вікон в квартирі

Дякую команді за чисті вікна в квартирі. Дуже не люблю мити вікна. Крім того, після літа на вікнах багато павуків - це моторошно. Клінери вимили великі вікна і рами дуже ретельно. Я залишилася задоволена. Рекомендую всім!

Написати Зателефонувати