КИЇВ ТА КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Професійне миття вітрин

Виконуємо якісне миття вітрин у ТРЦ, Магазинах, Ресторанах та Кафе. Всі працівники нашої компанії мають досвід роботи від 3 до 10 років.

помити вітрину
60+ досвідчених клінерів
На ринку з 2010 року
миття вітрини
Консультація на протязі
2-х хвилин
Помилка заповнення
1
Використовуємо тільки професійні засоби.
2
Тільки підготовлений і перевірений персонал.
3
Висока швидкість і якість виконання за доступними цінами.
4
Більше 50 одиниць професійної техніки.

Що входить у мийку вітрини?

Наші співробітники привезуть з собою все необхідне для виконання якісного миття: професійне обладнання, якісні миючі засоби, ганчірки, відра і т.д.

після ремонту

В миття після ремонту входить:

 • Миємо рами з 2-х сторін;
 • Видаляємо плівку з рам;
 • Миємо скло з 2-х сторін;
 • Видаляємо наклейки виробників;
 • Миємо фурнітуру;
 • Видаляємо фарбу, клей, цемент тощо;
 • Приберемо весь будівельний пил;
 • Видалимо залишки будівельного скотчу та сліди від нього;
 • Видаляємо складні забруднення металевим скребком (за потреби);
 • Протираємо ущільнювачі;
 • Миємо відливи;
сезонна мийка

В сезонне миття входіть:

 • Миємо скло з 2-х сторін;
 • Видаляємо аракал (за потреби);
 • Видаляємо сліди клею, скотчу і т.д.
 • Видаляємо складні забруднення металевим скребком (за потреби);
 • Миємо рами з 2-х сторін;
 • Миємо фурнітуру;
 • Протираємо ущільнювачі;
 • Миємо відливи;

Відгуки наших клієнтів

Наші клінери докладають багато зусиль щоб всі клієнти залишилися задоволені якістю наданих послуг.

5.0
Оксана
Миття вітрини магазину

У нас невеликий магазин одягу, але великі вітрини. Знаходимося біля проїжджої частини, тому завжди багато пилу. Хлопці допомагають підтримувати «обличчя» нашого магазину у відмінному стані. Завжди задоволені.

4.8
Ірина
Миття вітрин квіткової студії

Тримаємо студію живих квітів та композицій у ТРЦ. Щоб товар завжди мав вигляд, що продає, важлива чистота скла, через яке на них дивляться клієнти. Я фізично не встигаю мити все, адже студія вся зі скляних вітрин. Викликаю клінерів досить часто. Останні 2 рази, запізнювалися більше ніж на півгодини. Виправляйтесь))

4.9
Дмитро
Миття вітрин кафе

Я власник кафе, яке стоїть на розі вулиці. Вітрини часто забризкуються від авто, що поспішають проїхати перехрестя. Викликаю клінерів. Приїжджають з усім своїм інвентарем і працюють дуже швидко – це тішить. Хоча востаннє виявив декілька розводів. Попросив бути більш уважним і вони все дотерли.

5.0
Катерина
Мийка вітрин

Совісні, відповідальні молоді люди. Відповідають ввічливо на всі питання. Всі моменти узгодять до дрібниць. Приїжджають в повному обмундируванні. Миють швидко, без розводів. Працюють тихо не звертаючи на себе багато уваги з боку відвідувачів. Вибирала за рекомендацією знайомих і не помилилася.

5.0
Світлана
Миття вітрин у магазині

Дружу з компанією більше року. Мій магазин знаходиться у великому ТРЦ, де великий трафік клієнтів із дітьми. Вітрини завжди у відбитках пальців і не тільки)) Замовляю мийку вітрин в "Уборкін". Клінери завжди приїжджають у зручний для мене час. Працюють швидко та якісно. Озброєні професійними засобами, що дуже важливо. Мої вітрини – це обличчя магазину. Тож я викликаю хлопців дуже часто. Спасибі!

5.0
Володимир
Миття вітрин в ТРЦ

Співпрацюємо з вашою компанією більше року. Все влаштовує. Все завжди вчасно, ретельно і без нарікань.

Часто задавані питання

Для полегшення співпраці і скорочення часу на оформлення заявки, ми зібрали найпоширеніші питання, які виникають при першому замовленні наших послуг.

Скільки часу займає миття вітрин?

Час роботи залежить від ступеня забруднення і загальної площі вітрини. Середня тривалість сезонної мийки - 2-5 годин. Миття після ремонтних робіт займає 4-10 годин. Якщо площа вітрин дуже велика, процес може зайняти до 2-х днів.

Хто приїздить мити вітрини?

Наші клінери проходять багатоетапний відбір, навчання, атестацію і стажування. На об'єкти допускаються тільки підготовлені співробітники, які довели свою сумлінність і бажання якісно працювати.

Чи можливо замовити мийку вітрин на вихідний день?

Наша компанія працює в режимі 24/7 круглий рік. У холодний сезон ми використовуємо спеціальні незамерзаючі засоби, які не тільки роблять ваші вітрини чистими і блискучими, але і перешкоджають утворенню конденсату на склі.

Чи можлива мийка вітрини в Київській обл.?

Наша компанія працює в Києві та прилеглих районах. При розрахунку вартості послуги наш менеджер розрахує і ціну виїзду фахівців на ваш об'єкт.

Як відбувається оплата?

По приїзді майстрів вноситься передоплата в розмірі 50%. Решта суми сплачується після здачі-приймання робіт. Вартість послуг залежить від обсягу роботи, пори року, характеру забруднень. Але ціну ви знаєте заздалегідь. Вона залишається незмінною до підписання акту. Ми не підвищуємо цінники в процесі роботи.

Які засоби і інвентар ви використовуєте?

Ми застосовуємо екологічну хімію і професійне обладнання провідних європейських брендів, які пройшли сертифікацію.

Успішний бізнес починається з гарної вітрини

 1. Ви економіте час та кошти на покупку хімії на інвентарю;
 2. Запобігання ушкоджень скла і рам неакуратними діями або невідповідними приладдям;
 3. Відсутність ризиків для здоров'я при митті великих скляних поверхонь, взаємодії з агресивною, неякісною хімією;

Найголовніша реклама вашого бізнесу - це вітрина, будь це магазин ресторан або кафе, вона повинна бути бездоганною не тільки по оформленню, але і по санітарному стану. Скло вітрини - це те, що ваші потенційні клієнти бачать першим і те, що сильно впливає на рішення зайти всередину або пройти мимо.

Можна вкладати тисячі гривень в дизайнерське оформлення фасаду і вітрин, але брудне скло повністю знецінить всі зусилля та фінансові вкладення.

Окрім того, через брудну вітрину навряд чи вийде розглянути продукцію. Прозоре ж скло буде притягувати погляд не тільки асортиментом товарів, а й світловими відблисками.

Домогтися ідеальної чистоти вітрин досить не просто адже для цього потрібні витрати часу, спеціальний інвентар та хімія. Особливі труднощі виникають якщо миття вітрин потрібно робити в холодну пору року або якщо скло занадто велике.

Ми використовуємо якісні хімічні засоби, які не тільки позбавляють поверхні від бруду, що в'ївся, але і тривалий час запобігають накопиченню нових забруднень.

Щоб замовити мийку вітрини, зателефонуйте нам по вказаному на сайті телефону або заповніть одну з форм на сторінці. Менеджери нашої компанії попередньо оцінять всю специфіку роботи і назвуть Вам вартість і час, необхідний на виконання роботи.

Написати Зателефонувати