Професійне прибирання квартир

Виконуемо професійне прибирання квартир в Киеві та Київській обл. вже більше 10 років.

  • Використовуємо лише професійні засоби.
  • Тільки підготовлений та перевірений персонал.
  • Висока швидкість та якість виконання.
  • Доступні ціни.
Професійне прибирання квартир

Прибирання квартир - справа професіоналів

Для кожної людини квартира - це маленький світ, де він проводить більшу частину свого часу. Але для підтримки в ньому постійного порядку потрібно багато часу і зусиль.

Професійне прибирання квартири має не тільки ряд переваг, але і допомагає заощадити сімейний бюджет.

Існує кілька типів прибирання квартири, що відрізняються за обсягом робіт і витраченим часом.

  • Підтримуюче прибирання - Включає видалення локальних забруднень і може проводитися 1-2 рази в тиждень.
  • Генеральне прибирання - Проводиться кілька разів на рік і включає дії, необхідні для досягнення гігієнічної чистоти і безпеки житла. Головна відмінність генерального прибирання від підтримуючого - необхідність усунення пилу і забруднень в найбільш важкодоступних місцях.
  • Прибирання після ремонту - Ця послуга включає дещо інші роботи, ніж при стандартному прибиранні квартири (наприклад, усунення залишків будівельних матеріалів з поверхонь, видалення будівельного пилу і т.д.). Вона необхідна для безпечного чищення поверхонь, без ризику пошкодження нового оздоблення і повного видалення залишків шкідливих речовин, здатних завдати шкоди здоров'ю людини.

При замовленні прибирання в нашій компанії, Ви отримуєте повну інформацію про перелік робіт, а також вибираєте зручний для Вас час проведення прибирання.

Замовляючи прибирання в нашій компанії, Ви:

  • Отримуєте якісний і швидкий результат, можливість заощадити масу особистого часу;
  • Не витрачаєте нерви і здоров'я на усунення складних забруднень, переміщення габаритноих меблів та взаємодію з агресивною хімією;
  • Економте гроші на покупку інвентарю та побутової хімії.

Щоб замовити прибирання квартири в Києві, зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами, дайте відповідь на кілька питань менеджера і підтвердіть заявку.

Наші клінери

Всі клінери нашої компанії проходять спеціальний курс навчання по використанню хімічних засобів та професійної техніки.

Яна
Яна
Досвід роботи: 5 років
Діана
Діана
Досвід роботи: 3 роки
Анна
Анна
Досвід роботи: 4 роки
Інна
Інна
Досвід роботи: 3 роки

Приклад нашої роботи

Наші співробітники зробили декілька фото прибирання квартири, щоб Ви побачили результати їх роботи.

Прибирання квартири Позняки

Послуга:
Генеральне прибирання квартири
Площа об"єкту:
102 кв.м.
Час роботи:
8 годин.
Замовити таке прибирання

Генеральне прибирання квартири

замовити прибирання квартири відмити квартиру прибрати квартиру прибирання квартири

Відгуки наших клієнтів

Тримаємо вдома алабая. Думаю, господарі таких собак знають - що таке тримати таких телят в квартирі. Замовили прибирання. Приїхали в обумовлений час, без запізнень. Результат - повна відсутність шерсті на килимі та меблях. У кімнаті приємний аромат чистоти. Ціни сказали відразу. Без неприємних сюрпризів. Дуже задоволені. Тепер не уявляємо, як раніше без вас обходилися. Дякуємо!

Рада Прибирання квартири

Вперше замовили професійне прибириння квартири. Дякую вам за наведену чистоту в нашій квартирі. Спасибі хлопцям, які вміло працюють з хімією (а у них її ціла валіза) і технікою, краще, ніж прості домогосподарки. Гарне співвідношення ціни і якості. Тепер тільки з вами.

Оксана Прибирання Київ

Дякую за генеральне прибирання квартири. Приїхала бригада з 4 осіб у зручний для мене час. Дуже акуратні, уважні. Спасибі бригадиру за те, що все нам розповів, як все буде проходити. Зробили роботу на 100%. Немає ніяких додаткових платежів. Все тільки те, що спочатку обумовлювали. РЕКОМЕНДУЮ!

Поширені запитання

Нам часто задають різні питання про процес прибирання та організаційні моменти. Щоб вам не довелося робити зайві дзвінки, перш ніж замовляти наші послуги, ми зібрали найпоширеніші питання і відповіли на них нижче.