Професійне прибирання котеджів та заміських будинків

Виконуємо якісне прибирання котеджів та заміських будинків вже більше 10 років.

 • Використовуємо лише професійні засоби.
 • Тільки підготовлений та перевірений персонал.
 • Висока швидкість та якість виконання.
 • Доступні ціни.
Професійне прибирання котеджів та заміських будинків

Прибирання будинків - справа професіоналів

Прибирання приватного будинку або котеджу зазвичай ускладнюється великою площею приміщення, наявністю сходів та прибудинкової території. Досягти ідеальної чистоти своїми силами досить складно, тому варто замовити прибирання будинку в клінінгової фірмі.

Здійснюючи прибирання будинку своїми руками, Ви ризикуєте зробити типові помилки, які допускають люди, далекі від професії клінера:

 • Бажання швидко створити чистоту, ігнорування рекомендацій виробника засобів для чищення, деякі з яких починають діяти через якийсь час після нанесення і якщо їх змивати відразу - очікуваного результату не досягти;
 • Застосування занадто великої кількості хімії - призводить до втрати сил і часу на змивання, а також зайвих витрат і навіть можливе псування поверхонь;
 • Використання одних і тих же губок для кількох цілей, миючих засобів замість дезінфікуючих (наприклад, для усунення цвілі і бактерій) - погіршує санітарний стан будинку, сприяє поширенню шкідливих мікроорганізмів;

Щоб уникнути цих і багатьох інших помилок, варто звернутися в професійну компанію, де знають, як швидко прибрати бруд, пил та плями з усіх предметів і площин, зробивши ваш будинок не просто візуально чистим, але гігієнічним і безпечним.

Багато хто вважає, що клінінгові послуги доступні тільки багатим неодруженим чоловікам і бізнес-леді. Але якісне прибирання може знадобитися навіть тим господарям які прекрасно справляються з підтриманням чистоти.

Так, послуги наших фахівців стануть в нагоді:

 • Якщо намічається велике святкування і крім прибирання необхідно приготувати велику кількість страв, при цьому зберігши сили і настрій для прийому гостей;
 • Після вечірки;
 • Після ремонту або переїзду;
 • Якщо житло використовується, як сезонне місце проживання;
 • Для нерухомості, що здається в подобову або довгострокову оренду.

Повертаючись до питання про економію, відзначимо, що якщо порахувати, скільки Ви витратите на хімію для чищення, інвентар та різну техніку, то послуги клінерів виявляться дешевшими. При цьому, Ви не будете витрачати свої сили, ризикувати здоров'ям, працюючи з агресивними засобами або усувати наслідки порчі оздоблення або дорогих меблів через неправильні дії. А час, що звільнився зможете витратити на відпочинок або справи, де точно не обійтися без вашої участі.

У нашій компанії працюють професійні клінери, що пройшли багатоетапний відбір. Ми повністю виключаємо халатне ставлення до речей, пропажу майна та інші неприємності.

На виконання прибирання до Вас приїде не одна людина, а ціла команда, що має професійну хімію, потужне обладнання та відточену майстерність по боротьбі з різними забрудненнями. Тому робота буде виконана значно швидше і ефективніше, ніж це змогла б зробити навіть сама охайна господиня.

Для замовлення послуг з прибирання приватного будинку або котеджу в компанії «Уборкін», оформіть заявку, зателефонувавши за номером (000) 000-00-00, або замовивши зворотний дзвінок.

Наші клінери

Всі клінери нашої компанії проходять спеціальний курс навчання по використанню хімічних засобів та професійного приладдя.

Яна
Яна
Досвід роботи: 5 років
Діана
Діана
Досвід роботи: 3 роки
Анна
Анна
Досвід роботи: 4 роки
Інна
Інна
Досвід роботи: 3 роки

Приклад нашої роботи

Прибирання котеджу в Борисполі

Послуга:
Прибирання будинку/котеджу
Площа об"єкту:
218 кв.м.
Час роботи:
8 годин.
Замовити таке прибирання

Прибирання будинку/котеджу

прибрати котедж після ремонту прибирання котеджу котеджне містечко

Відгуки наших клієнтів

У нас невелика дачна ділянка з трикімнатним будиночком. Виїжджаємо туди на літо. За зиму скупчується багато пилу. Місцями з'являється цвіль. Замовляємо генеральне прибирання. Завжди все сумлінно очищають. Дуже дбайливо ставляться до речей. Все оперативно і якісно.

Наталя Прибирання дачі

Купили будинок за містом. 2 поверхи + веранда. Спочатку прибирала все сама. Але це було дуже довго і складно. Прибираєш в одному місці, в іншому просто не встигаєш. Чоловік знайшов рекламу вашу. Довго думали, перед тим як звернутися. Хвилювалися за збереження речей. Але ризикнули ... і не пошкодували. Тепер ви мої вірні помічники в наведенні чистоти.

Світлана Прибирання котеджу

Ввічливе ставлення. Все дуже акуратно миють і розставляють по своїх місцях. Раніше ми були присутні вдома, поки йде прибирання. Тепер спокійно виїжджаємо до друзів у гості і повертаємося в уже чистий будинок. Це щастя, що є така можливість. Допомога в прибиранні - безцінна. Рекомендую всім!

Часті запитання

Щоб позбавити вас від сумнівів і необхідності зайвий раз дзвонити нашому консультанту, ми зібрали типові питання та відповіді на них.