Професійне миття вітрин

Виконуємо якісну мийку вітрин в ТРЦ, Магазинах, Ресторанах і Кафе

  • Використовуємо тільки професійні засоби.
  • Тільки підготовлений і перевірений персонал.
  • Доступні ціни.
Професійне миття вітрин

Успішний бізнес починається з гарної вітрини.

Найголовніша реклама вашого бізнесу - це вітрина, будь це магазин ресторан або кафе, вона повинна бути бездоганною не тільки по оформленню, але і по санітарному стану. Скло вітрини - це те, що ваші потенційні клієнти бачать першим і те, що сильно впливає на рішення зайти всередину або пройти мимо.

Можна вкладати тисячі гривень в дизайнерське оформлення фасаду і вітрин, але брудне скло повністю знецінить всі зусилля та фінансові вкладення.

Окрім того, через пилові вікна навряд чи вийде розглянути продукцію. Прозоре ж скло буде притягувати погляд не тільки асортиментом товарів, а й світловими відблисками.

Домогтися ідеальної чистоти вітрин досить не просто адже для цього потрібні витрати часу, спеціальний інвентар та хімія. Особливі труднощі виникають при митті вітрин в холодну пору року або якщо скло занадто велике.

Плюсами замовлення миття вітрин в клінінговій компанії є:

  • Наявність промислового обладнання;
  • Використання професійних і сертифікованих хімічних засобів, які не тільки рятують поверхні від бруду, а й запобігають новим забрудненням;
  • Економія часу та коштів на покупку хімії на інвентарю;
  • Запобігання ушкоджень скла і рам неакуратними діями або невідповідними приладдям;
  • Відсутність ризиків для здоров'я при митті великих скляних поверхонь, взаємодії з агресивною, неякісною хімією;

Щоб замовити мийку вітрини, зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний дзвінок. Менеджери нашої компанії попередньо оцінять всю специфіку роботи і назвуть Вам вартість і час, необхідний на виконання роботи.

Наші клінери

Все мийники вітрин в нашій компанії проходять спеціальний курс навчання з використання хімічних засобів і професійного устаткування.

Ольга
Ольга
Досвід роботи: 6 років
Діана
Діана
Досвід роботи: 3 роки
Яна
Яна
Досвід роботи: 5 років
Анна
Анна
Досвід роботи: 4 роки

Приклад нашої роботи

Ми зробили кілька фото нашої роботи щоб Ви могли оцінити її результат.

Мийка вітрини магазину

Послуга:
Миття вітрин
Площа об"єкту:
260 кв.м.
Час роботи:
5 годин.
Замовити таке прибирання

Миття вітрин

помита вітрина вітрина трц миття вітрини вітрина магазину

Відгуки наших клієнтів

У нас невеликий магазин одягу, але великі вітрини. Знаходимося біля проїжджої частини, тому завжди багато пилу. Хлопці допомагають підтримувати «обличчя» нашого магазину у відмінному стані. Завжди задоволені.

Оксана Миття вітрини магазину

Співпрацюємо з вашою компанією більше року. Все влаштовує. Все завжди вчасно, ретельно і без нарікань.

Володимир Миття вітрин в ТРЦ

Совісні, відповідальні молоді люди. Відповідають ввічливо на всі питання. Всі моменти узгодять до дрібниць. Приїжджають в повному обмундируванні. Миють швидко, без розводів. Працюють тихо не звертаючи на себе багато уваги з боку відвідувачів. Вибирала за рекомендацією знайомих і не помилилася.

Поширені запитання

Для полегшення співпраці і скорочення часу на оформлення заявки, ми зібрали найпоширеніші питання, які виникають при першому замовленні наших послуг, і відповіли на них нижче.